top of page
TBxNVNY.png
CSMD-LOGO-TR-yatay.png
güvenli-ilişkiler.png

iyi bir partner miyim?

Flört etmek, herkes için farklı şeyler ifade edebilir. Biz, iki veya daha fazla kişinin romantik ve/veya cinsel olarak yakın bir ilişki kurmasını flört olarak tanımlıyoruz. Bu ilişki ciddi veya gündelik, kısa veya uzun süreli olabilir. Flört ilişkileri her cinsiyet kimliği ve cinsel yönelimden kişi arasında yaşanabilir. 

 

Yakın ilişkilerde bulunan kişilerden bahsederken “partnerler” kelimesini kullanıyoruz. Bu sayede flört ilişkilerinde olan kişiler hakkında kapsayıcı ve cinsiyetten bağımsız olarak konuşabiliyoruz; bu  bizim için önemli. 

 

Nasıl bir flört ilişkisinde olursan ol veya bu ilişkiyi nasıl tanımlarsan tanımla, güvenli bir ilişkide olmayı hak ediyorsun. Bu güveni sağlamak için kendi davranışların ve partnerinin davranışları üzerine düşünebilirsin. İlişkinin herhangi bir aşamasında bu testi çözebilir, güvenli bir ilişki için nasıl bir partner olduğuna dair ipuçları alabilirsin.

Bu test loveisrespect’in “Am I a Good Partner?” içeriğinden uyarlanmış ve EMpower Vakfı hibe desteği ile Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği Ne Var Ne Yok?!” projesi ve tabukamu işbirliğinde hazırlanmıştır. Bu içerik yalnızca Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği ve tabukamu sorumluluğundadır ve EMpower Vakfı'nın konumunu yansıtmak zorunda değildir.

bottom of page